Wymiana Uszczelek

Wymiana uszczelek w oknach, drzwiach balkonowych

Wymiana uszczelek na oknach to kluczowy element, który wpływa na ich ogólną jakość oraz wydajność energetyczną. Jest to zasadnicze zadanie konserwacyjne, które pozwala na poprawę szczelności okien, a w konsekwencji na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Dobrej jakości uszczelki zapobiegają wnikaniu zimnego powietrza z zewnątrz do pomieszczenia oraz uciekaniu ciepła z wnętrza na zewnątrz. Dzięki temu, po wymianie uszczelek, w mieszkaniu będzie cieplej i bardziej komfortowo. Zmniejszenie strat ciepła z kolei przekłada się na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem, co jest szczególnie istotne w okresie jesienno-zimowym.
  • Okna są nie szczelne?
  • Przy oknach odczuwasz ruch zimnego powierza?
  • Przy zamkniętym oknie słyszysz wszystko co dzieje się na zewnątrz?
  • Przez okno dostaje się woda?
  • Jeżeli któryś z tych problemów występuje u Ciebie, to znaczy, że jest już czas na wymianę uszczelek.

    Zadzwoń i umów się z nami.

Uciekanie ciepła z pomieszczenia

Wadliwe uszczelki nie są w stanie skutecznie zatrzymać ciepła w pomieszczeniu, co przekłada się na zwiększenie kosztów związanych z ogrzewaniem.

Przenikanie hałasu z zewnątrz

Wadliwe uszczelki nie są w stanie skutecznie zatrzymać hałasu z zewnątrz, co wpływa negatywnie na jakość życia mieszkańców.

Czeste Przeciągi

Uszczelki w oknach pomagają w zatrzymaniu przeciągów. Uszkodzone uszczelki nie są w stanie zatrzymać przeciągów, co prowadzi do zmniejszenia komfortu użytkowania pomieszczeń, szczególnie w okresie zimowym

Utrudnione otwieranie i zamykanie okna

Uszkodzone uszczelki mogą wpłynąć na ruchomość okien. W wyniku tego otwieranie i zamykanie okien staje się trudniejsze, a czasem nawet niemożliwe.

Współpraca

Jak działamy?

01

Skontaktuj się z nami

Nasz doradca zada kilka pytań odnośnie Twojego problemu. Poprosi Cię też o zbliżony wymiar szyby. Zazwyczaj na takiej podstawie jesteśmy w stanie podać orientacyjne koszty.
02

Wizyta Serwisanta

Umówimy dogodny dla dwóch stron termin pomiaru. Po pomiarze podajemy dokładne koszty szyby z wymianą. Termin realizacji w zależności od pakietu szyb od 5 do 15 dni roboczych.
03

Zapłać Wygodnie

Skorzystaj z wygodnych płatności: blik, przelew na telefon, płatnośc kartą

W przypadku gdy usterka nie zostanie usunięta nie pobieramy żadnych opłat!

Ile kosztuje wymiana uszczelek w oknach?

Każde okno/drzwi wyceniamy indywidualnie. Wycena bezpłatna przez telefon.

DLaczego my?

Dlaczego wybrać naszą firmę?

Wykwalifikowany i doświadczony serwisant

Nasz serwisant posiada wiedzę i umiejętności potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy, co zapewnia naszym klientom najlepsze możliwe rezultaty.

Najlepsze praktyki i najnowocześniejsze technologie

Stosujemy tylko najlepsze praktyki i najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rezultaty. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i oferujemy naszym klientom niezawodne i skuteczne usługi naprawy.

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Warszawy i południowych powiatach.
Naprawa Okien Piaseczno, Naprawa okien Konstancin, Naprawa okien Wilanów, Naprawa okien Warszawa, Naprawa Okien Ursynów, Naprawa Okien Mokotów, Naprawa Okien Ochota, Naprawa Okien Bemowo, Naprawa Okien